Obsah

NAPSALI O NÁS V DENÍKU

Typ: ostatní
Z důvodu laškování poskytovatele hostingu firmou FORPSI, která zcela bezdůvodně a bez omluvy zamezila přístup pro aktualizaci obecního webu, nebylo možno zařadit novinky v obci. Najednou to jde a tak uvádíme nové příspěvky. Ano, skutečně o našem městečku v září t.r. uvedl článek Hodonínský Deník. Jak si sami můžete přečíst, památník našeho patrona J.A.Komenského navšívil

italský dobrodinec, kterého zaujala nejen fakta o veřejnosti málo známém pobytu „uči-tele národů“ v naší obci, ale také kvalita místního vína. Oboje chce v budoucnu ve světě prezentovat – jako závdavek daroval našemu městečku vybavení pro naše dosud prázdné dětské hřiště. Připojujeme několik fotografíí dětmi již užívaného hřiště – z vlastní návštěvy dárce však foto nemáme – proběhla zcela bez ohlášení a utajeně.

(text I.Kadaňka – foto BOB

 

 


Vytvořeno: 16. 10. 2016
Poslední aktualizace: 19. 11. 2017 23:08
Autor: