Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Lubomír Hradil
Starosta

Upozornění občanům

Tiskopis žádosti o dotaci pro naše organizace ke stažení ZDE

 

Poplatky dle vyhlášky (vyhláška) lze uhradit i bezhotovostně převodem na běžný účet Obecního úřadu
- číslo účtu : 4329671/0100
- variabilní symbol : číslo domu
- konstantní symbol : 0308.

Poplatky za stočné lze uhradit na účet: 107-1584650297/0100 (Komerční banka)

Variabilní symbol : číslo domu

Novinky

03.04.2020 - 20.04.2020

Rozpočtové opatření č.3/2020

Detail Úřední deska

01.04.2020

Jídelníček

.

Detail Různá oznámení

19.03.2020

Divadelní bál Evropské národy

V sobotu 1. února 2020 jsme uspořádali náš další divadelní bál. Vyhlásili jsme téma : Evropské národy. Jako každoročně jsme se hned po novém roku sešli a vymýšleli úvodní program bálu a jelikož se konal hned 1. 2. 2020, moc času jsme neměli. Ale jako vždy, když se sejde víc hlav dohromady, záhy se zrodil nápad udělat průřez evropskými národy a hned jsme se také rozdělili do skupinek. Začínali Tyroláci, pak skupina z Ruska, Španělska, Finska, Skotska a na závěr Vatikán, kdy do sálu přijel ve svém papamobilu sám papež. Ten měl největší úspěch! Všechny scénky ještě podtrhla vhodná hudba. Bál začal ve 20.00 hodin, do vstupného se posadily dvě naše členky Helka a Fanynka, šenk si vzali zase na starost myslivci. Zpestřením byla již tradičně skupina kamarádů, kteří všem předvedli ohnivý španělský tanec, nechyběl jim ani býk a na závěr ještě zazpívali příhodnou píseň „Don Pedro na ranči svém ……“. Vystoupení bylo hezké a vtipné. Ve 21.00 hodin byl ples úvodním slovem oficiálně zahájen, ochotníci předvedli připravený program a odebrali se svůj výkon spláchnout do šenku. Přišlo 119 účastníků v kostýmech, nejvíce Tyroláků , Francouzů a Španělů, ale objevili se i Maďaři, Italové nebo třeba mafiáni, bezdomovci nebo dokonce migranti. V civilu náš bál navštívilo 26 osob a když připočteme 20 ochotníků, tak jsme si na účast nestěžovali. Jako vždy bylo veselo, skupina Plus band hrála opět výborně a všichni se skvěle bavili. Ještě po třetí hodině, kdy už kapela balila, se někteří vyhecovali ke šplhu na tyči. Ne všichni však vyšplhali, hlavně šedesátníci nechápali, že už jim šplh nejde jako v základní škole ! Zkrátka bylo to fajn a těšíme se na další ročník. Téma bude: České komedie, ale termín bálu zatím bohužel ještě nevíme. Jana Žůrková

Detail Aktuality

18.03.2020

Nabídka rozvozu obědů

.

Detail Různá oznámení