Navigace

Obsah

Opakování divadla Hrátky s čertem

Typ: ostatní
Pro velký úspěch, který mělo divadelní představení Hrátky s čertem, odehráno v prosinci 2013, se naši divadelní ochotníci rozhodli, že ještě dvě představení přidají. Stalo se tomu tak v březnu, ale bohužel i přes to, že si „přídavek“ spousta lidí vyžádala, návštěvnost už zdaleka nebyla taková, jako v prosinci. Poučením také pro naše herce bylo, že snad ani jeden člověk, který se opakování dožadoval, nepřišel. Celkem se tedy pohádka odehrála pětkrát a to v prosinci s úžasnou návštěvností, kdy pokaždé sál sokolovny navštívilo přibližně 300 diváků a v březnu už se slabším publikem a to s celkem asi 160 diváky za obě představení.

Nikdo z herců ale nelituje času, který na jevišti strávil. Obzvláště poslední představení bylo perlou. I když v sále sedělo pouhých padesát diváků, herci si to náramně užili. Zpestřením byla nečekaná ukázka Martinova, alias loupežníkova zadku v tangách. Bylo to velkým a hlavně zábavným překvapením nejen pro publikum, ale i pro samotné herce.

 

Určitě se můžeme v budoucnu těšit na další představení v podání našich divadelních ochotníků,  bohužel se zatím neví co a kdy se bude hrát. Co se ale ví už teď, je téma bálu, který se bude konat 24.1.2015 – „Olympijské hry“. Takže nelenit a  vymýšlet pořádný kostým, ať je další ročník bálu stejně úspěšný (a klidně ještě úspěšnější!) jako ty minulé.


Vytvořeno: 16. 10. 2016
Poslední aktualizace: 27. 11. 2017 23:11
Autor: