Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.


O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

Novinky

02.06.2017

Koncert u Bohuška

Srdečně zveme na koncert skupin SART a ACUTE DOSE. Sart - Dříve jeden písničkář, nyní plnohodnotná živá kapela. V jejich hudbě uslyšíte vlivy tradičního jižanského country, kanadského i anglického folku. Jejich písně jsou protkané jemnými vrstvami intimity, zasněnosti a podzimní melancholie. ACUTE DOSE - fúze psychedelie, jazzu a popu propojená do promyšlených kompozic. Svěží vítr na české hudební scéně.Energie, která vás zvedne ze židle.

Obec Milotice Akce v okolí

03.06.2017

Dětský den

MS "Horky", SDH Milotice a obec Milotice srdečně zvou na Dětský den na myslivnu v Miloticích.

Obec Milotice Akce v okolí

03.06.2017

Výstava fotografií

Od 3. června do 25. června je v galerii Penzionu u zámku každý víkend od 14.00 do 17.00 hodin k vidění výstava fotografií nazvaná Osm tlapek a dva ocásky... vrásky od smíchu a z nervů provázky.

Obec Milotice Akce v okolí

10.06.2017

Skoronice - Jízda králů

Jízda králů

Obec Ratíškovice Akce v okolí

10.06.2017

Pohádkový les

Srdečně Vás všechny zveme do Pohádkového lesa v Žeravicích, který se bude konat v sobotu 10.června 2017 v lesíku Paseky od 11:00 do 14:00 hodin, pak volná zábava u myslivecké chaty, občerstvení zajištěno.

Detail Kalendář akcí