Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.


O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

Novinky

24.03.2018

Keltský telegraf na Nákle

Keltský telefgraf

Obec Ratíškovice Akce v okolí

24.03.2018

XVI. ročník Dětské pěvecké soutěže

Dětská pěvecká soutěž regionu jižní Kyjovsko. Hudební doprovod: Varmužova cimbálová muzika s primášem Pavlem Varmužou. V programu vystoupí zpěváčci z jižního Kyjovska, Dětská cimbálová muzika při ZUŠ Dubňany, TheCoffees, Jeník Hajný a Adélka Řiháková. Součástí bude také prezentace kroužku Lidové ornamenty ŠIKULKY. Mediální partneři: Český rozhlas, NÚLK Strážnice. Sponzoři pořadu: WIKY, CORSO – cukrárna, kavárna Jan Koudela.

Obec Svatobořice-Mistřín Akce v okolí

01.04.2018

Velikonoční košt vín

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Milotice děkuje za poskytnuté vzorky a zve všechny znalce, zkušené degustátory i milovníky vín na Velikonoční košt vín, který se uskuteční v neděli 1. 4. 2018 ve 13 hodin v Kulturním domě v Miloticích.

Obec Milotice Akce v okolí

06.04.2018

Sluníčkové setkání - MŠ Sluníčko

Sluníčkové setkání

Obec Ratíškovice Akce v okolí